Češi ve světě: První gól Slepičky v indické lize

foto Fotbalista Dinama Záhřeb Miroslav Slepička.

Český fotbalista Miroslav Slepička vstřelil v dresu týmu FC Gou svůj první gól v nejvyšší indické soutěži. Bývalý hráč Sparty nebo Příbrami nastoupil do utkání s Pune až v 66. minutě, přesto v nastaveném čase pečetil výhru svého týmu 2:0. Celé utkání odchytal v brance Goa Jan Šeda.

Anglie

12. kolo:
Arsenal - Manchester United 1:2 (Tomáš Rosický nehrál)
Aston Villa - Southampton 1:1 (Libor Kozák nehrál)
Chelsea - West Bromwich Albion 2:0 (Petr Čech nechytal)

2. liga:
18. kolo:
Watford - Derby 1:2 (Daniel Pudil nehrál, Matěj Vydra nastoupil v 46. minutě)

3. liga:
18. kolo:
Notts County - Yeovil 1:2 (Jakub Sokolík nehrál)

Bulharsko

16. kolo:
Botev Plovdiv - Levski Sofie 0:3 (Tomáš Jirsák odehrál celý zápas)
CSKA Sofie - Ludogorec Razgrad 1:1 (Jakub Diviš odchytal celý zápas)

Francie

14. kolo:
Marseille - Bordeaux 3:1 (Jaroslav Plašil odehrál celý zápas)
Lille - Evian odloženo (David Rozehnal)

3. liga:
13. kolo:
Le Poiré-sur-Vie - Istres odloženo (Martin Fenin a Mario Lička)

Indie

17.-23.11.:
Bombaj - Goa 0:0 (Pavel Čmovš odehrál celý zápas + ŽK, Jan Štohanzl odehrál celý zápas - Miroslav Slepička nehrál, Jan Šeda odchytal celý zápas)
Kalkata - North East United 1:0 (Jakub Podaný nehrál - Tomáš Josl nastoupil v 69. minutě)
Kerala - Kalkata 2:1 (Jakub Podaný nehrál)
Goa - Pune 2:0 (Miroslav Slepička nastoupil v 66. minutě a v 90.+4 minutě uzavřel skóre, Jan Šeda odchytal celý zápas)
Bombaj - Čennaí 0:3 (Pavel Čmovš odehrál celý zápas, Jan Štohanzl odehrál celý zápas)
North East United - Dillí Dynamos 1:2 (Tomáš Josl nehrál - Marek Čech nechytal, Pavel Eliáš odehrál celý zápas)

Itálie

12. kolo:
Neapol - Cagliari 3:3 (trenér Zdeněk Zeman)

2. liga:
15. kolo:
Perugia - Ternana 2:2 (Michael Rabušic nehrál)

Izrael

9. kolo:
Hapoel Haifa - Hapoel Petah Tikva 1:1 (Přemysl Kovář odchytal celý zápas)

Kypr

10. kolo:
Apollon Limassol - APOEL Nikósie 0:0 (Jan Rezek odehrál 85 minut)

Maďarsko

15. kolo:
Györ - Debrecín 0:1 (Marek Střeštík a Michal Švec nehráli)

Německo

12. kolo:
Hamburk - Brémy 2:0 (Jaroslav Drobný odchytal celý zápas, Petr Jiráček nehrál - Theodor Gebre Selassie odehrál 88 minut)
Mönchengladbach - Frankfurt 1:3 (Václav Kadlec nehrál)
Mohuč - Freiburg 2:2 (Vladimír Darida odehrál celý zápas, Pavel Krmaš nehrál)
Kolín nad Rýnem - Hertha Berlín 1:2 (Tomáš Kalas nehrál)
Stuttgart - Augsburg 0:1 (Adam Hloušek odehrál celý zápas - Jan Morávek nehrál)

2. liga
14. kolo:
Bochum - Aalen 4:0 (Jan Šimůnek nehrál)
Norimberk - Ingolstadt 2:1 (Ondřej Čelůstka odehrál celý zápas, Ondřej Petrák nehrál, Jan Polák odehrál celý zápas + ŽK - Tomáš Pekhart nastoupil v 90.+1 minutě)

3. liga
18. kolo:
Energie Chotěbuz - Hansa Rostock 1:0 (Zbyněk Pospěch nehrál)
Regionální liga - Bavorsko
21. kolo:
Bayreuth - Schweinfurt 2:0 (Erik Arkenberg nechytal)

Regionální liga - Sever
18. kolo:
Norderstedt - Hamburk II 4:1 (Dominik Mašek odehrál 64 minut)

Regionální liga - Severovýchod
14. kolo:
Meuselwitz - Babelsberg 1:3 (Miroslav Hečko odehrál celý zápas, Jakub Petřík nastoupil v 66. minutě)
Neustrelitz - Dynamo Berlín 0:0 (Lukáš Nový odehrál celý zápas + ŽK)
Budissa Budyšín - Jena 0:1 (Jakub Jakubov odchytal celý zápas, Petr Králíček nechytal, Martin Kotyza nastoupil v 73. minutě, Pavel Patka odehrál celý zápas + ŽK, Petr Novotný a Karel Vrabec nehráli)
Wacker Nordhausen - Union Berlín II 4:0 (Jan Beneš nehrál)
VfB Auerbach - VFC Plavno 0:2 (Martin Boček nastoupil v 61. minutě, Jiří Jedinák odehrál celý zápas - Ondřej Brusch odehrál celý zápas a ve 3. minutě otevřel skóre)

Nizozemsko

13. kolo:
Heracles Almelo - Den Haag 3:1 (Jaroslav Navrátil nastoupil v 85. minutě)
Zwolle - Twente Enschede 1:2 (Tomáš Necid nehrál)

Polsko

16. kolo:
Piast Gliwice - Lech Poznaň 3:2 (Jan Polák nehrál)
Korona Kielce - Zawisza Bydhošť 2:2 (Radek Dejmek odehrál celý zápas a v 48. minutě vlastním gólem skóroval na 2:1 pro hosty)
Ruch Chorzów - Slask Vratislav 1:0 (Lukáš Droppa odehrál 90 minut)

2. liga
18. kolo:
Tychy 71 - Sandecja Nowy Sacz 2:7 (Pavel Besta nehrál)
Widzew Lodž - GKS Katovice 1:1 (Antonín Buček odchytal celý zápas)
Flota Swinoujscie - Zaglebie Lubin 1:2 (Michal Papadopulos nehrál)

Rumunsko

15. kolo:
Gaz Metan Medias - Dinamo Bukurešť 1:2 (Miloš Buchta nechytal)

Rusko

2. liga
21. kolo:
Sibir Novosibirsk - Jenisej 0:0 (Tomáš Vychodil odehrál celý zápas)
Tom Tomsk - Chabarovsk 1:0 (Martin Jiránek odehrál celý zápas)

Skotsko

14. kolo:
Celtic Glasgow - FC Dundee 2:1 (Filip Twardzik a Patrik Twardzik nehráli)

Slovensko

18. kolo:
DAC Dunajská Streda - Dukla Banská Bystrica 0:0 (David Střihavka nastoupil v 79. minutě, Nicolas Šumský a Petr Wojnar nehráli)
Slovan Bratislava - Spartak Myjava 0:1 (trenér Jozef Chovanec, asistent trenéra Horst Siegl, Pavel Fořt nehrál, Tomáš Jablonský odehrál celý zápas - Erik Daniel odehrál 84 minut)
Trenčín - FK Senica 3:1 (trenér Pavel Hapal, Luboš Hušek odehrál 78 minut, Jan Kalabiška odehrál celý zápas, Petr Pavlík odehrál celý zápas)
Spartak Trnava - MFK Košice 3:1 (Martin Vyskočil nehrál - trenér Radoslav Látal)

Španělsko

2. liga:
14. kolo:
Betis Sevilla - Deportivo Alavés 1:2 (Jiří Jarošík nehrál)

Švýcarsko

16. kolo:
FC Basilej - Aarau 3:0 (Marek Suchý odehrál celý zápas, Tomáš Vaclík odchytal celý zápas)
Thun - Young Boys Bern 0:1 (Jan Lecjaks odehrál celý zápas)
St. Gallen - FC Vaduz 3:3 (Pavel Pergl nehrál)

3. liga:
17. kolo:
FC Köniz - Sion II 0:1 (Jiří Koubský odehrál celý zápas)

Turecko

10. kolo:
Besiktas Istanbul - Kasimpasa 2:0 (Tomáš Sivok nehrál)
Bursaspor - Fenerbahce Istanbul 1:1 (Michal Kadlec odehrál celý zápas, dostal žlutou kartu)

2. liga:
10. kolo:
Kayserispor - Alanyaspor 2:0 (Tomáš Borek nastoupil v 88. minutě)
Antalyaspor - Denizlispor 2:1 (Petr Janda odehrál 73 minut)

Ukrajina

12. kolo:
Dněpr Dněpropetrovsk - Hoverla 1:1 (Jan Laštůvka nechytal, Ondřej Mazuch odehrál celý zápas a v 57. minutě přihrál na úvodní gól zápasu)

Více informací o zahraničních ligách najdete na stránce Zahraniční fotbal.

ISSN: 1213-5003 © Copyright 25.04.2024 ČTK