Češi ve světě: Baroš vyloučen, střelci v Německu

foto Ilustrační foto - Milan Baroš z Liverpoolu (vpravo) se marně snaží vstřelit míč do branky celku Charleton Athletic v utkání anglické fotbalové ligy 23. října v Liverpoolu. Vlevo je Luke Young z Charltonu.

PRAHA - Český fotbalista Milan Baroš byl vyloučen v 77. minutě liverpoolského derby za brutální faul na Alana Stubbse. Liverpool i v oslabení udržel výhru a Evertonu se přiblížil na čtyři body a má tak stále šanci na účast v předkole Ligy mistrů. Baroš trefil Stubbse nechtěně do kolena, zákrok vypadal děsivě a českého kanonýra, který dostal rovnou červenou kartu poprvé v kariéře, čeká distanc na tři zápasy.

Češi v Německu se rozstříleli. Tomáš Rosický otevřel skóre v Hamburku střelou z 18 metrů a přispěl k výhře Dortmundu 3:2. Václav Svěrkoš poslal Mönchengladbach do vedení 1:0 v Hannoveru, po přestávce vyrovnal Jiří Štajner, který patřil spolu s Jiřím Kaufmanem k nejlepším hráčům domácích. Hannover nakonec vyhrál 2:1. Bochum rozstřílela Wolfsburg 5:1, Vratislav Lokvenc jednou skóroval a na další dva góly nahrál. Ve šlágru kola slovenské ligy vyhrála Artmedia Bratislava nad Banskou Bystricí 3:1. Na vítězném gólu se výrazně podílel Aleš Hellebrand, po jehož neuvěřitelném odkopu zůstali hned tři hráči Artmedie za obranou hostů a Mikulič zařídil vedení 2:1. "V prvním poločase jsme udělali jen dvě chyby, po kterých jsme však dostali góly. Je škoda, že ten druhý padl z dvoumetrového ofsajdu, aspoň podle informací, které mám. Po prestávce jsme byli málo důrazní a prakticky jsme se nedostali do šance. Domáci vyhráli zaslouženě," řekl agentuře SITA trenér hostů Václav Daněk. Zenit Petrohrad si připsal v novém ročníku ruské ligy druhou výhru a je v čele tabulky. Úspěšný debut absolvoval Radoslav Kováč, Spartak Moskva porazil Kazaň 3:0. Antonín Kinský vychytal v dresu Saturnu druhou nulu.
Anglie

29. kolo:
Chelsea - West Bromwich Albion 1:0 (Petr Čech odchytal 90 minut, Jiří Jarošík nastoupil v 74. minutě)
Liverpool - Blackburn 0:0 (Milan Baroš odehrál 70 minut, Vladimír Šmicer odehrál 45 minut)

Dohrávka 27. kola:
Charlton - Tottenham 2:0 (Radek Černý nechytal, David Limberský nenastoupil)

30. kolo:
Birmingham - Aston Villa 2:0 (Václav Drobný nenastoupil)
Chelsea - Crystal Palace 4:1 (Petr Čech odchytal 90 minut, Jiří Jarošík nenastoupil)
Portsmouth - Newcastle 1:1 (Patrik Berger odehrál 81 minut)
Tottenham - Manchester City 2:1 (Radek Černý nechytal, David Limberský nenastoupil)
Liverpool - Everton 2:1 (Milan Baroš odehrál 77 minut a v 77. minutě dostal červenou kartu, Vladimír Šmicer nastoupil v 43. minutě)

2. liga
37. kolo:
Reading - West Ham 3:1 (Tomáš Řepka nenastoupil)

38. kolo:
West Ham - Crewe 1:1 (Tomáš Řepka nenastoupil)

39. kolo:
West Ham - Leicester 2:2 (Tomáš Řepka nenastoupil)

Angliký pohár - čtvrtfinále:
Newcastle - Tottenham 1:0 (Radek Černý nechytal, David Limberský nenastoupil)

Belgie

25. kolo:
Cercle Bruggy - Anderlecht 1:3 (Daniel Zítka nechytal, Martin Kolář nenastoupil)
Genk - FC Bruggy 2:1 (David Rozehnal odehrál 80 minut)
FC Brusel - Mons 2:1 (Richard Culek odehrál 90 minut a ve 32. minutě uzavřel skóre)
La Louviére - Westerlo 1:2 (Zdeněk Svoboda nenastoupil)

26. kolo:
Anderlecht - FC Brusel 3:0 (Daniel Zítka nechytal, Martin Kolář nenastoupil - Richard Culek odehrál 90 minut)
FC Bruggy - Lokeren 0:0 (David Rozehnal nenastoupil)
Westerlo - Standard Lutych 1:3 (Zdeněk Svoboda nenastoupil)

Bulharsko

18. kolo:
Něsebr - CSKA Sofie 0:2 (Robert Caha nenastoupil)
Naftex Burgas - Rodona 0:0 (Tomáš Mica odehrál 39 minut)

19. kolo:
CSKA Sofie - Naftex Burgas 3:0 (Robert Caha nenastoupil - Tomáš Mica odehrál 45 minut)

Francie

Dohrávka 23. kola:
Štrasburk - Monako 0:0 (Jaroslav Plašil nastoupil v 60. minutě)

29. kolo:
Auxerre - Monako 2:2 (René Bolf odehrál 90 minut - Jaroslav Plašil odehrál 83 minut)

30. kolo:
Paris St. Germain - Auxerre 1:0 (René Bolf odehrál 90 minut)
Monako - Marseille 2:1 (Jaroslav Plašil odehrál 90 minut)

Itálie

28. kolo:
Lecce - Fiorentina 2:2 (trenér Zdeněk Zeman - Tomáš Ujfaluši odehrál 90 minut)
Chievo - Juventus 0:1 (Pavel Nedvěd nenastoupil)
Brescia - Livorno 2:3 (Mario Lička nastoupil v 89. minutě)
Palermo - Udine 1:5 (Marek Jankulovski nenastoupil)

29. kolo:
Inter Milán - Fiorentina 3:2 (Tomáš Ujfaluši odehrál 90 minut)
Juventus - Reggina 1:0 (Pavel Nedvěd nenastoupil)
Livorno - Cagliari 3:3 (Mario Lička nenastoupil)
Udine - Lecce 2:1 (Marek Jankulovski odehrál 90 minut - trenér Zdeněk Zeman)

2. liga
30. kolo:
Benátky - Vicenza 2:0 (Martin Lejsal odchytal 90 minut)
Pescara - Perugia 2:1 (Jaroslav Šedivec odehrál 90 minut)

Italský pohár - čtvrtfinále, odvety:
Fiorentina - AS Řím 1:0 po prodl., na penalty 6:7, první zápas 0:1 (Tomáš Ujfaluši odehrál 120 minut a v rozstřelu nedal penaltu, která stála domácí postup)
Udine - AC Milán 4:1, první zápas 2:3 (Marek Jankulovski odehrál 90 minut)

Kypr

21. kolo:
Nea Salamina - Aris Limassol 4:1 (Vlastimil Svoboda)
Olympiakos Nikósie - Digenis 2:0 (Zdeněk Valnoha)

22. kolo:
Aris Limassol - Paralimni 1:1 (Vlastimil Svoboda nastoupil v 80. minutě)
AEK Larnaka - Olympiakos Nikósie 0:0 (Zdeněk Valnoha nenastoupil)

Maďarsko

16. kolo:
Ferencváros Budapešť - Györ 0:1 (Robert Vágner nastoupil v 51. minutě)
Vasas Budapešť - Kaposvár 2:1 (Miroslav Rada nenastoupil)

17. kolo:
Diósgyör - Ferencváros Budapešť 2:3 (Robert Vágner odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu)
Nyíregyháza - Vasas Budapešť 1:2 (Miroslav Rada nenastoupil)

18. kolo:
Ferencváros Budapešť - FC Fehérvár 0:1 (Robert Vágner odehrál 90 minut)
Vasas Budapešť - Békéscsaba 3:0 (Miroslav Rada nenastoupil)

Malta

22. kolo:
FC La Valletta - Sliema Wanderers 0:3 (Jaroslav Marx nenastoupil)

23. kolo:
FC La Valletta - Birkirkara 1:2 (Jaroslav Marx nenastoupil)

Německo

25. kolo:
Bielefeld - Hamburk 3:4 (Petr Gabriel odehrál 90 minut - David Jarolím odehrál 90 minut)
Rostock - Bochum 3:1 (Vratislav Lokvenc odehrál 90 minut, Filip Trojan nenastoupil)
Dortmund - Stuttgart 0:2 (Jan Koller odehrál 90 minut a ve 49. minutě nedal penaltu, Tomáš Rosický odehrál 90 minut)
Wolfsburg - Hannover 1:0 (Jiří Kaufman nastoupil v 59. minutě, Jiří Štajner odehrál 59 minut)
Kaiserslautern - Mönchengladbach 1:0 (Milan Fukal odehrál 90 minut, Marek Heinz nenastoupil, Václav Svěrkoš odehrál 90 minut, Ivo Ulich odehrál 59 minut)
Freiburg - Norimberk 2:3 (Marek Nikl odehrál 90 minut)

26. kolo:
Hertha Berlín - Bielefeld 3:0 (Petr Gabriel odehrál 90 minut, dostal žlutou kartu a podle agentury SID byl jedním z nejlepších hráčů svého týmu)
Bochum - Wolfsburg 5:1 (Vratislav Lokvenc odehrál 90 minut a ve 39. minutě zvyšoval na 4:0, Filip Trojan nenastoupil)
Hamburk - Dortmund 2:3 (David Jarolím odehrál 90 minut - Jan Koller odehrál 17 minut, Tomáš Rosický odehrál 50 minut a v 10. minutě otevřel skóre)
Hannover - Mönchengladbach 2:1 (Jiří Kaufman nastoupil v 46. minutě a podle agentury SID byl jedním z nejlepších hráčů svého týmu, Jiří Štajner nastoupil v 46. minutě, v 59. minutě vyrovnal a podle agentury SID byl jedním z nejlepších hráčů svého týmu - Milan Fukal a Marek Heinz nenastoupili, Václav Svěrkoš odehrál 90 minut a v 31. minutě otevřel skóre, Ivo Ulich nastoupil v 36. minutě)
Norimberk - Brémy 1:2 (Marek Nikl odehrál 45 minut)

2. liga
25. kolo:
Ahlen - Chotěbuz 3:1 (trenér František Straka - Martin Hyský odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu)
Unterhaching - Duisburg 0:1 (Pavel Drsek odehrál 90 minut)
Aue - Erfurt 3:2 (Pavel David odehrál 90 minut, René Twardzik odchytal 90 minut)
Fürth - Burghausen odloženo (Petr Ruman, Tomáš Votava)
Mnichov 1860 - Frankfurt 2:1 (Michal Kolomazník odehrál 69 minut, Roman Týce odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu)

26. kolo:
Burghausen - Ahlen 1:0 (trenér František Straka)
Duisburg - Aue 1:1 (Pavel Drsek odehrál 23 minut)
Erfurt - Trevír 3:0 (Pavel David odehrál 74 minut, René Twardzik odchytal 90 minut)
Frankfurt - Fürth 1:0 (Petr Ruman odehrál 90 minut, Tomáš Votava nenastoupil)
Chotěbuz - Unterhaching 0:0 (Martin Hyský odehrál 90 minut)
Karlsruhe - Mnichov 1860 1:1 (Michal Kolomazník odehrál 60 minut, Roman Týce odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu)

3. liga - sever
25. kolo:
Kiel - Dortmund (am.) 3:1 (Pavel Dobrý odehrál 90 minut a v 71. minutě zvyšoval an 2:0)
Wolfsburg (am.) - Brémy (am.) 0:1 (Jiří Homola odehrál 60 minut)
Düsseldorf - Wuppertal 2:0 (Aleš Kohout nastoupil v 53. minutě)

26. kolo:
Düsseldorf - Kiel 0:2 (Pavel Dobrý odehrál 89 minut)
Münster - Wolfsburg (am.) 3:0 (Jiří Homola odehrál 90 minut)
Lübeck - Wuppertal 3:1 (Aleš Kohout nenastoupil)

Nizozemsko

25. kolo:
NEC Nijmegen - Ajax Amsterodam 0:1 (Tomáš Galásek a Zdeněk Grygera nenastoupili)

26. kolo:
Ajax Amsterodam - PSV Eindhoven 0:4 (Tomáš Galásek a Zdeněk Grygera nenastoupili)

Polsko

14. kolo:
Amica Wronki - Odra Wodzislaw odloženo (Jaroslav Šimr)
Górnik Zabrze - Wisla Plock odloženo (Marcel Lička)
Groclin Dyskobolia Grodzisk - Polonia Varšava 5:0 (Radek Mynář odehrál 90 minut, Radim Sáblík nastoupil v 81. minutě)
Legia Varšava - Pogoň Štětín 3:0 (trenéři Bohumil Páník a Miroslav Čopjak, Radek Divecký odehrál 60 minut, Petr Kaspřák nenastoupil, Tomáš Kuchař odehrál 90 minut)
Górnik Leczna - Wisla Krakov odloženo (trenér Werner Lička, Vlastimil Vidlička)
Cracovia Krakov - Zaglebie Lubin odloženo (David Kalousek, Petr Pokorný)

15. kolo:
Legia Varšava - Amica Wronki 1:1 (Jaroslav Šimr odehrál 90 minut)
Katovice - Groclin Dyskobolia Grodzisk 1:3 (Radek Mynář odehrál 90 minut, Radim Sáblík nenastoupil)
Pogoň Štětín - Górnik Zabrze 0:2 (trenéři Bohumil Páník a Miroslav Čopjak, Radek Divecký odehrál 78 minut, Petr Kaspřák nenastoupil, Tomáš Kuchař odehrál 90 minut - Marcel Lička odehrál 90 minut)
Polonia Varšava - Wisla Krakov 1:3 (trenér Werner Lička, Vlastimil Vidlička nastoupil v 85. minutě)
Zaglebie Lubin - Odra Wodzislaw 1:1 (David Kalousek odehrál 90 minut, Petr Pokorný odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu)

Předehrávka 16. kola:
Wisla Krakov - Katovice 1:0 (trenér Werner Lička, Vlastimil Vidlička odehrál 54 minut)

2. liga
18. kolo - odloženo na 4. května:
Swit Nowy Dwór - Kujawiak Wroclawek (Kamil Matuszny, Petr Novosad)

Podbeskidzie Bielsko-Biala - LKS Lodž (Vítězslav Mooc)

Mlawa - Stasiak Ostrowiec (trenér Petr Němec)

19. kolo:
Kujawiak Wroclawek - Podbeskidzie Bielsko-Biala 3:1 (Kamil Matuszny odehrál 90 minut, Petr Novosad odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu - Vítězslav Mooc nenastoupil)

LKS Lodž - Stasiak Ostrowiec 2:0 (trenér Petr Němec)

Polský pohár - osmifinále:
Lech Poznaň - Amica Wronki 2:1 (Jaroslav Šimr odehrál 90 minut)
Legia Varšava - Górnik Zabrze 1:0 (Marcel Lička odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu)
Odra Wodzislaw - Groclin Dyskobolia Grodzisk 1:2 (Radek Mynář odehrál 90 minut, Radim Sáblík nastoupil v 90. minutě)
Wisla Krakov - Polonia Varšava 5:0 (trenér Werner Lička, Vlastimil Vidlička nenastoupil)
Zaglebie Lubin - Stasiak Ostrowiec 1:0 (David Kalousek odehrál 90 minut, Petr Pokorný odehrál 90 minut - trenér Petr Němec)

Portugalsko

25. kolo:
Beira Mar Aveiro - Estoril 2:1 (Pavel Srníček odchytal 90 minut)

26. kolo:
Belenenses - Beira Mar Aveiro 2:0 (Pavel Srníček odchytal 90 minut)

Rakousko

25. kolo:
Mattersburg - Innsbruck 1:1 (René Wagner odehrál 90 minut a podle agentury APA byl jedním z nejlepších hráčů svého týmu)
Pasching - Šturm Štýrský Hradec 2:1 (Patrik Ježek odehrál 90 minut, dostal žlutou kartu a podle agentury APA byl jedním z nejlepších hráčů svého týmu)
Austria Vídeň - Rapid Vídeň 1:0 (Libor Sionko odehrál 90 minut, Štěpán Vachoušek odehrál 83 minut - Tomáš Došek odehrál 90 minut, Marek Kincl odehrál 90 minut, Ladislav Maier nechytal)

26. kolo:
Admira - Austria Vídeň 2:2 (Libor Sionko odehrál 85 minut, Štěpán Vachoušek odehrál 71 minut a ve 37. minutě otevřel skóre)
Šturm Štýrský Hradec - Mattersburg 2:3 (René Wagner odehrál 65 minut)
Innsbruck - Pasching 0:0 (Patrik Ježek odehrál 82 minut a podle agentury APA byl jedním z nejlepších hráčů svého týmu)
Rapid Vídeň - GAK Štýrský Hradec 1:0 (Tomáš Došek nastoupil v 90. minutě, Marek Kincl nastoupil v 72. minutě, Ladislav Maier nechytal)

Rakouský pohár - osmifinále:
Šturm Štýrský Hradec - Austria Vídeň odloženo (Libor Sionko, Štěpán Vachoušek) Blau Weiss Linz - Mattersburg 0:3 (René Wagner odehrál 80 minut a v 15. minutě otevřel skóre)
Austria Lustenau - Pasching 2:2, na penalty 8:7 (Patrik Ježek odehrál 77 minut)
Salcburk (am.) - Rapid Vídeň 0:2 (Tomáš Došek nenastoupil, Marek Kincl odehrál 90 minut, Ladislav Maier nechytal)

Řecko

22. kolo:
Apollon Kalamaria - Panionios Atény 3:3 (Jaroslav Drobný odchytal 90 minut, Petr Vlček nenastoupil)
Panathinaikos Atény - Iraklis Soluň 0:0 (Rudolf Skácel nenastoupil)
Chalkidona - Škoda Xanthi 2:1 (Petr Pižanowski odchytal 90 minut, Martin Vozábal nastoupil v 78. minutě)

23. kolo:
Panionios Atény - Aigaleo 0:0 (Jaroslav Drobný odchytal 90 minut, Petr Vlček nenastoupil)
Kallithea - Panathinaikos Atény 0:2 (Rudolf Skácel nenastoupil)
Škoda Xanthi - Kerkyra 1:1 (Petr Pižanowski odchytal 90 minut, Martin Vozábal nenastoupil)

Slovensko

21. kolo:
Artmedia Bratislava - Trnava 0:0 (Aleš Hellebrand odehrál 78 minut, Radek Krejčík nenastoupil, Daniel Tchuř odehrál 61 minut a dostal žlutou kartu)
Banská Bystrica - MŠK Žilina 1:0 (trenér Václav Daněk, Radek Bukač nastoupil v 82. minutě, Milan Páleník odehrál 90 minut, dostal žlutou kartu a ve 4. minutě dal jediný gól utkání - Benjamin Vomáčka odehrál 90 minut)
ZTS Dubnica - AS Trenčín 0:0 (Martin Švestka odehrál 90 minut - Miloš Buchta nechytal)
Rimavská Sobota - Inter Bratislava 0:1 (Karel Neumann nechytal)
Matador Púchov - MFK Ružomberok odloženo (trenér Pavel Vrba, Tomáš Bernady odchytal minut, Aleš Besta odehrál minut, Michal Prokeš odehrál minut - David Kotrys odehrál minut, Jiří Pospíšil odehrál minut)

22. kolo:
Artmedia Bratislava - Banská Bystrica 3:1 (Aleš Hellebrand odehrál 90 minut, Radek Krejčík a Daniel Tchuř nenastoupili - trenér Václav Daněk, Radek Bukač nastoupil v 76. minutě, Milan Páleník odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu)
Inter Bratislava - ZTS Dubnica 3:1 (Martin Švestka odehrál 90 minut)
MŠK Žilina - Rimavská Sobota 5:0 (Benjamin Vomáčka odehrál 90 minut - Karel Neumann nechytal)
AS Trenčín - Matador Púchov 2:0 (Miloš Buchta nechytal - trenér Pavel Vrba, Tomáš Bernady odchytal 90 minut, Aleš Besta odehrál 90 minut, Michal Prokeš odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu)
Trnava - MFK Ružomberok 1:2 (David Kotrys odehrál 90 minut, Jiří Pospíšil odehrál 90 minut)

2. liga
16. kolo:
Dunajská Streda - Prešov 1:0 (Zdeněk Houšť odehrál 90 minut, Jiří Kobr nechytal, Tomáš Máša odehrál 69 minut a v 69. minutě byl vyloučen)
Nitra - Michalovce 3:1 (Jan Nečas odehrál 36 minut)
Slovan Bratislava - Šaĺa 1:0 (Radek Opršal odehrál 90 minut)

Turecko

23. kolo:
Denizlispor - Diyarbakirspor 0:0 (Tomáš Abrahám odehrál 90 minut, Martin Horák odehrál 88 minut)
Kayserispor - Rizespor 2:1 (Erich Brabec odehrál 90 minut, Tomáš Pešír odehrál 90 minut)

24. kolo:
Ankaragücü - Denizlispor 1:1 (Tomáš Abrahám odehrál 90 minut, Martin Horák nastoupil v 81. minutě)
Samsunspor - Kayserispor 3:3 (Erich Brabec odehrál 90 minut, Tomáš Pešír odehrál 90 minut, v 5. minutě otevřel skóre a v 89. minutě vyrovnal na 3:3)

25. kolo:
Denizlispor - Fenerbahce 2:0 (Tomáš Abrahám odehrál 90 minut, Martin Horák nastoupil v 89. minutě)
Kayserispor - Istanbulspor 0:0 (Erich Brabec odehrál 90 minut, Tomáš Pešír odehrál 90 minut)

Ukrajina

18. kolo:
Zakarpatí Užhorod - Šachtar Doněck odloženo na 12. května (Tomáš Hübschman, Jan Laštůvka )

19. kolo:
Šachtar Doněck - Tavrija Simferopol 1:0 (Tomáš Hübschman nenastoupil, Jan Laštůvka odchytal 90 minut)

Ligy hrané systémem jaro-podzim:

Japonsko

2. kolo:
Omija Ardija - Vissel Kóbe 1:1 (trenér Pavel Řehák, Pavel Horváth odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu)

Rusko

1. kolo:
Zenit Petrohrad - Dynamo Moskva 4:1 (trenéři Vlastimil Petržela, Vladimír Borovička, Jan Flachbart odehrál 90 minut, Lukáš Hartig nenastoupil, Pavel Mareš odehrál 90 minut a v 73. minutě uzavřel skóre, Radek Šírl odehrál 90 minut)
Saturn Ramenskoje - Rubin Kazaň 0:0 (Antonín Kinský odchytal 90 minut - Tomáš Čížek nenastoupil)
Spartak Moskva - FK Moskva 0:2 (Martin Jiránek odehrál 58 minut, Radoslav Kováč nenastoupil)
Lokomotiv Moskva - Tom Tomsk 2:0 (Tomáš Vychodil nenastoupil)

2. kolo:
Alania Vladikavkaz - Zenit Petrohrad 0:3 (trenéři Vlastimil Petržela, Vladimír Borovička, Jan Flachbart odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu, Lukáš Hartig nenastoupil, Pavel Mareš odehrál 90 minut, Radek Šírl nenastoupil)
Saturn Ramenskoje - Amkar Perm 2:0 (Antonín Kinský odchytal 90 minut)
Spartak Moskva - Rubin Kazaň 3:0 (Martin Jiránek odehrál 90 minut, Radoslav Kováč odehrál 90 minut - Tomáš Čížek nenastoupil)
Tom Tomsk - CSKA Moskva 0:0 (Tomáš Vychodil nenastoupil)

Ruský pohár - osmifinále, první zápasy:
Zenit Petrohrad - Kubaň Krasnodar 0:0 (trenéři Vlastimil Petržela, Vladimír Borovička, Jan Flachbart odehrál 90 minut, Lukáš Hartig odehrál 45 minut, Pavel Mareš odehrál 90 minut, Radek Šírl nenastoupil - trenér Jozef Chovanec)
Rostov na Donu - Saturn Ramenskoje 1:2 (Antonín Kinský odchytal 90 minut)

Ruský pohár - osmifinále, odvety:
Kubaň Krasnodar - Zenit Petrohrad 0:1 (trenér Jozef Chovanec - trenéři Vlastimil Petržela, Vladimír Borovička, Jan Flachbart odehrál 90 minut, Lukáš Hartig nenastoupil, Pavel Mareš odehrál 90 minut, Radek Šírl nenastoupil)
Saturn Ramenskoje - Rostov na Donu 0:0 (Antonín Kinský odchytal 90 minut)

Více informací o zahraničních ligách najdete na stránce Zahraniční fotbal nebo Vyhledávání (zde je nutné vyplnit toto: zpravodajství zahraniční fotbal, datum od kdy do kdy, klíčová slova Fotbal A příslušná země, tj. Anglie, Belgie atd.).

ISSN: 1213-5003 © Copyright 3.05.2024 ČTK