Piloti Mercedesu Lewis Hamilton (vpravo) a Nico Rosberg na stupních vítězů po Velké ceně Číny.

Šanghaj - Britský pilot Lewis Hamilton vyhrál i Velkou cenu Číny a v mistrovství světa formule 1 vybojoval třetí vítězství za sebou. Pokračující... celý článek

20.04.2014 - 10:44 | Témata: , , , ,

Britský pilot Lewis Hamilton s mercedesem v kvalifikaci na Velkou cenu Číny.

Šanghaj - Britský pilot Lewis Hamilton s mercedesem odstartuje z pole position do Velké ceny Číny formule 1, vítězství v kvalifikaci vybojoval už potřetí... celý článek

19.04.2014 - 09:33 | Témata: , , , , ,

Dnes je 24.4.2014, svátek má Vojtěch

Hamilton vyhrál tréninky F1 v Šanghaji, druhý byl Alonso

Jezdec Mercedesu Lewis Hamilton.

Šanghaj - Vítěz předchozích dvou Velkých cen Lewis Hamilton vyhrál tréninky formulí 1 v Číně a potvrdil dominanci stáje Mercedes. Britský mistr světa z... celý článek

18.04.2014 | 10:36 | Témata: , , , , ,

Hamilton bude útočit na hattrick, čeká se opět duel mercedesů

Britský pilot stáje Mercedes Lewis Hamilton

Šanghaj - Brit Lewis Hamilton bude v nedělní Velké ceně Číny, čtvrtém závodu mistrovství světa vozů formule 1, útočit na třetí vítězství za sebou.... celý článek

17.04.2014 | 15:32 | Témata: , , , ,

Plochodrážník Lukáš Dryml uzavřel kariéru, chybí mu jiskra

Plochodrážní jezdec Lukáš Dryml.

Praha - Český plochodrážník Lukáš Dryml dnes oficiálně ukončil aktivní kariéru. Bývalý účastník elitního seriálu Grand Prix, který ve středu oslaví... celý článek

15.04.2014 | 14:53 | Témata: , , , ,

FIA potvrdila Ricciardovu diskvalifikaci v Melbourne

Australský pilot stáje Red Bull driver Daniel Ricciardo dojel druhý v domácí Velké ceně na okruhu v Melbourne.

Paříž - Mezinárodní automobilová federace (FIA) zamítla odvolání stáje Red Bull proti diskvalifikaci jejího pilota Daniela Ricciarda z březnové Velké ceny... celý článek

15.04.2014 | 11:23 | Témata: , , , , , ,

Šéf Ferrari Domenicali po nevydařeném úvodu sezony rezignoval

Ilustrační foto - Šéf Ferrari Stefano Domenicali.

Maranello (Itálie) - Nevydařený start Ferrari do nové sezony formule 1 stál šéfa týmu Stefana Domenicaliho místo. Vedení stáje v oficiálním prohlášení... celý článek

14.04.2014 | 13:07 | Témata: , , , , ,

Kornfeil dojel v Austinu pátý, debutant v MS Hanika desátý

Jakub Kornfeil (na snímku z 22. března) vstoupil 23. března do sezony mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě Moto3 šestým místem ve Velké ceně Kataru

Austin (USA) - Jakub Kornfeil dojel ve třídě Moto3 pátý v motocyklové Velké ceně Ameriky v Austinu a o jedno místo vylepšil svůj výsledek z úvodní letošní... celý článek

13.04.2014 | 19:07 | Témata: , , , ,

Kopecký začal asijsko-pacifický šampionát druhým místem

Český jezdec rallye Jan Kopecký se spolujezdcem Pavlem Dreslerem.

Whangarei (Nový Zéland) - Tovární jezdec Škody Jan Kopecký obsadil druhé místo v rallye Whangarei na Novém Zélandu, kterou odstartoval asijsko-pacifický šampionát.... celý článek

13.04.2014 | 12:18 | Témata: , , , ,

Kornfeil odstartuje v Austinu z druhé řady, v kvalifikaci byl 6.

Austin (USA) - Motocyklový závodník Jakub Kornfeil odstartuje do Velké ceny Ameriky v třídě Moto3 z druhé řady. V dnešní kvalifikaci zajel šestý čas, druhý... celý článek

12.04.2014 | 20:36 | Témata: , , , , ,

Anketa

Na kolik procent považujete český fotbal za důvěryhodný?