Ilustrační foto - Jezdec Mercedesu  Nico Rosberg v čele Velké ceny Španělska krátce po startu.

Londýn - Od příštího roku, ale pravděpodobněji až od sezony 2017 by mohly startovní pole ve formuli 1 doplnit zcela nové týmy. Mezinárodní automobilová... celý článek

29.05.2015 - 10:13 | Témata: , , ,

Britský jezdec stáje Mercedes Lewis Hamilton v čele závodu F1 v Monaku.

Brackley (Británie) - Strategická chyba stáje Mercedes v nedělní Velké ceně Monaka formule 1, kvůli níž přišel Lewis Hamilton o jisté vítězství,... celý článek

27.05.2015 - 18:07 | Témata: , , , ,

Ilustrační foto - Kolumbijský pilot Juan Pablo Montoya vybojoval 10. července v Silverstonu v britské Grand Prix formule 1 první vítězství v letošní sezoně.

Indianapolis (USA) - Slavný automobilový závod 500 mil v Indianapolis vyhrál podruhé v kariéře Kolumbijec Juan Pablo Montoya. Bývalý pilot formule 1... celý článek

25.05.2015 - 07:56 | Témata: , , ,

Dnes je 29.5.2015, svátek má Maxmilián

Lacko byl na ME tahačů v Misanu čtyřikrát na pódiu, jednou vyhrál

Český jezdec Adam Lacko s tahačem Renault.

Misano (Itálie) - Český jezdec Adam Lacko vybojoval při víkendových závodech mistrovství Evropy tahačů v Misanu čtyři medailová umístění, třetí díl... celý článek

24.05.2015 | 17:48 | Témata: , , , ,

Rosberg po Hamiltonově taktické chybě vyhrál potřetí GP Monaka

Jezdec Mercedesu Nico Rosberg.

Monte Carlo - Nico Rosberg vyhrál potřetí za sebou prestižní Velkou cenu Monaka formule 1. Německý pilot stáje Mercedes zvítězil před krajanem Sebastianem Vettelem... celý článek

24.05.2015 | 15:57 | Témata: , , ,

Latvala vyhrál Portugalskou rallye, Prokop byl desátý

Finský pilot Jari-Matti Latvala vyhrál Portugalskou rallye.

Faro (Portugalsko) - Finský pilot Jari-Matti Latvala vyhrál Portugalskou rallye a slaví první triumf v sezoně. Třicetiletý jezdec Volkswagenu uhájil v poslední... celý článek

24.05.2015 | 13:24 | Témata: , , ,

Kopecký po skvělém vstupu do sezony na titul ještě nemyslí

Rallye Český Krumlov, druhý závod mistrovství ČR v automobilových soutěžích, 22. května. Jan Kopecký se Škodou Fabia R5 při rychlostní zkoušce zvané Col de Svatý Ján u obce Malče.

Český Krumlov - Automobilový jezdec Jan Kopecký má za sebou ideální vstup do nové sezony. Tovární jezdec Škody proměnil ve vítězství oba své starty s novým... celý článek

24.05.2015 | 08:44 | Témata: , , ,

Plochodrážní GP České republiky vyhrál potřetí v řadě Woffinden

Grand Prix České republiky, závod MS na ploché dráze, 23. května v Praze. Tai Woffinden (vpředu) z Velké Británie.

Praha - Plochodrážní Grand Prix České republiky vyhrál potřetí za sebou Brit Tai Woffinden a zvýšil vedení v seriálu mistrovství světa na šest bodů. Druhý... celý článek

23.05.2015 | 21:41 | Témata: , , ,

K Latvalovi se v Portugalsku blíží Ogier, Prokop je desátý

Finský jezdec Jari-Matti Latvala.

Faro (Portugalsko) - Finský pilot Jari-Matti Latvala je i po druhé etapě v čele Portugalské rallye, v okolí Fara se ale schyluje k dramatickému finále. Obhájce... celý článek

23.05.2015 | 19:43 | Témata: , , ,

Dramatickou Rallye Český Krumlov vyhrál Kopecký před Pechem

Rallye Český Krumlov, druhý závod mistrovství ČR v automobilových soutěžích, 22. května. Jan Kopecký se Škodou Fabia R5 při noční rychlostní zkoušce zvané Col de Svatý Ján.

Český Krumlov - Tovární jezdec Škody Jan Kopecký vyhrál dramatickou Rallye Český Krumlov. O vítězi druhého závodu mistrovství České republiky rozhodla... celý článek

23.05.2015 | 17:02 | Témata: , , ,