Česko získalo na ME v taekwondu 17 zlatých medailí

České taekwondistky při sestavě na ME v Minsku.

Minsk - Čeští taekwondisté vybojovali na mistrovství Evropy v běloruském Minsku sedmnáct zlatých medailí. K nim přidali deset druhých a dvacet třetích míst.... celý článek

17.04.2014 | 11:29 | Témata: , ,

Raftaři TR Teva a TR Hiko absolutními mistry Evropy

Mistrovství Evropy v raftingu, 1. září v Loučovicích na Českokrumlovsku. První posádka R6 České republiky vyhrála dopolední slalomy ve své kategorii a stala se tak držitelem titulu v této disciplíně.

Loučovice (Českokrumlovsko) - České posádky TR Teva v kategorii R6 ženy a TR Hiko v kategorii R4 muži se staly absolutními mistry Evropy v raftingu, které se... celý článek

02.09.2012 | 18:47 | Témata: , , ,

Čeští raftaři vyučili Evropu: ze čtyř slalomů čtyři zlaté medaile

Mistrovství Evropy v raftingu, 1. září v Loučovicích na Českokrumlovsku. Raftová posádka TR Hiko si poradila i v kategorii R4 a dojela si pro své další zlato. Tentokrát za slalom.

Loučovice (Českokrumlovsko) - Dnešní závod ve slalomu šesti a čtyřmístných raftů, který se jel na Vltavě v Loučovicích pod lipenskou přehradou, přinesl... celý článek

01.09.2012 | 18:30 | Témata: , , ,

Čeští raftaři vybojovali na ME dalších pět medailí

Mistrovství Evropy v raftingu, 30. srpna v Loučovicích na Českokrumlovsku. Posádka TR Teva během své zlaté jízdy za titulem mistryň Evropy ve sprintu.

Praha - Celkem pět medailí, z toho tři zlaté, vybojovaly dnes české posádky na mistrovství Evropy v raftingu v kategorii R6, které se jede na Vltavě v Loučovicích... celý článek

31.08.2012 | 19:38 | Témata: , , ,

Češi uspěli při debutu na ME jachtařských skifů

David Křížek na skifu RS700 na ME na Lago di Garda.

Riva del Garda - Čeští závodníci uspěli při své premiéře na mistrovství Evropy jachtařských skifů RS 700 na italském jezeře Lago di Garda. David Křížek... celý článek

23.07.2012 | 07:58 | Témata: , ,

Stadiony pro EURO 2012

Národní fotbalový stadion ve Varšavě.

Přehled fotbalových stadionů v Polsku a Ukrajině, kde se bude hrát mistrovství Evropy. Český tým sehraje všechny tři utkání ve skupině ve Vratislavi.... celý článek

28.03.2012 | 23:21 | Témata: , , ,