Pražský přebor: Mužstva na sestupových místech prohrála

PRAHA 9. dubna (PN) - Po 18. kole Pražského přeboru se tabulka moc nezměnila. Vedoucí Libuš si vítězstvím nad Viktorií 8 udržela desetibodový náskok. Rezervy Střížkova a Xaverova rovněž vyhrály a drží medailové stupínky. Aritma porazila Meteor VIII a předstihla jej v tabulce. Nejvíce sestupem ohrožené celky Řeporyje a Dukla Praha prohrály a zůstávají na nezávidihodných postech.

FC STŘÍŽKOV B - RADOTÍNSKÝ SK 3:2 (2:2) Utkání druhého Střížkova s ambiciózním Radotínem slibovalo zajímavé utkání. Hosté se dostali do rychlého vedení, když v osmnácti minutách dal obě branky Neumann. Domácí ve 20. minutě snížili Svobodou a do přestávky stačil vyrovnat R. Macháček. Do vedení mohli jít opět hosté, ale Poustecký nařízenou penaltu neproměnil. Vše rozhodla pohledná akce šest minut před koncem, když Sklenář hezky uvolnil Šmejkala a ten s přehledem zavěsil. Branky: 20. Svoboda, 42. R. Macháček, 84. Šmejkal - 9. a 18. Neumann. Rozhodčí Kozlík. Diváků 60. Trenér vítězů Zdeněk Smištík: "Hráli jsme opět v pozměněné sestavě a než se kluci rozkoukali prohrávali o dva góly. Na obou se podílel i náš brankář Beke, který to však napravil tím, že chytil pokutový kop. Do přestávky jsme vyrovnali a pár minut před koncem rozhodli o našem vítězství." FC ZLIČÍN - ČAFC PRAHA 0:0 Rozhodčí Jiří Tichý. Diváků 110. KRÁLOVICE - SK VRŠOVICE 1:3 (0:2) Branky: 73. Koloušek - 17. a 43. Moudrý (první z pen.), 69. Karásek. Rozhodčí Novák, ČK: Laštůvka (Královice). Diváků 100. ŘEPORYJE - SC XAVEROV B 0:2 (0:1) Branky: 43. Mašek, 73. Houštecký. Rozhodčí Chytil. Diváků 80. DOLNÍ CHABRY - ČAKOVICE 1:1 (0:1) Branky: 72. Radvanovský - 43. Šilhan. Rozhodčí Jan Dobrý, ČK: Zahrádka (Chabry). Diváků 110. ARITMA PRAHA - METEOR VIII 2:0 (1:0) Branky: 31. Smrčina, 82. Simandl. Rozhodčí Kubíček. Diváků 100. TEMPO PRAHA - DUKLA PRAHA 4:1 (2:1) Branky: 28. Nechvíla, 31. Trunečka, 47. Glos, 80. Dedek - 15. Pospíšil. Rozhodčí Šedivka. Diváků 80. FSC LIBUŠ - VIKTORIE 8 3:0 (1:0) Domácí kráčí neohroženě do divize a Viktorka z prostředku tabulky nebyla vážným soupeřm. Branky: 39. Pavlů, 78. Vrňák, 84. Pilík. Rozhodčí Kubeš, ČK: Mráz a Venc (Viktorie 8). Diváků 200.
16. Řeporyje     18  1 7 10 18:37 10
Program 19. kola, které se hraje 13. a 14. dubna: V sobotu od 10:30 hrají Čakovice - Aritma a Dukla Praha - Řeporyje (hřiště Bílá Hora). Od 17 hod. Dolní Chabry - Královice a Radotínský SK - Tempo. V neděli od 10:15 Meteor VIII - FSC Libuš. Od 17 hod. Viktorie 8 - FC Střížkov B, Xaverov B - FC Zličín (hřiště umělá tráva) a ČAFC - Vršovice.

ISSN: 1213-5003 © Copyright 19.05.2024 ČTK